Casa Corpului Didactic Satu Mare, Powered by Joomla!
Tabel cursanți - „Pedagogie școlară și elemente de psihologie a educației” Imprimare Email
Marţi, 28 Februarie 2017 09:35

Stimați colegi,

Casa Corpului Didactic „Dariu Pop” Satu Mare a propus spre derulare în perioada 16.12.2016-14.01.2017 cursul avizat „Pedagogie școlară și  elemente de psihologie a educației ”, curs care se adresează cadrelor didactice din învățământul preuniversitar (învățători/institutori debutanți sau necalificați și profesori învățământ primar care se pregătesc pentru definitivat), drept urmare  toți cei care s-au înscris și nu fac parte din grupul țintă nu pot fi acceptați.

Cadrele didactice înscrise sunt rugate să se prezinte joi, 02.03.2017 la ora 15 la Casa Corpului Didactic „Dariu Pop” Satu Mare. Persoanele acceptate la curs se regăsesc în tabelul de mai jos.

 

1. Kato Mădădlina Maria - Școala Gimnazială „George Coșbuc” Medieșu Aurit

2. Donuțiu Iosefina Antonia - Școala Gimnazială „Gh. Bulgăr”, Sanislău

3. Moraru Marta Alexandra - Școala Gimnazială Culciu Mare, Structura Lipău

4. Lazur Alina - Școala Gimnazială Călinești Oaș

5. Varna Liana - Școala Gimnazială Nr.1, Negrești Oaș

6. Mone Bianca Diana - Școala Gimnazială „Csury Balint”

7. Vereș  Oliver - Școala Gimnazială Moftinu Mare

8. Pustai Denisa Maria - Școala Gimnazială „George Coșbuc”, Medieșu Aurit

9. Miklos Otelia Senia - Școala Gimnazială Pomi

10. Ținca Denisa Ioana - Școala Gimnazială „Octavian Goga”, Satu Mare

11. Roatiș Rodica - Școala Gimnazială „Mircea Eliade”, Satu Mare

12. Matrescu Cristina - Școala Gimnazială „Mircea Eliade”, Satu Mare

13. Matioc Diana Maria - Școala Gimnazială „Lucian Blaga”, Satu Mare

14. Stef Mirela Loredana - Școala Gimnazială Poiana Codrului

15. Bojan Bianca Tatiana - Școala Gimnazială „Viorel Sălăgean”, Beltiug

16. Kovats Eva Iren - Școala Gimnazială „Mircea Eliade”, Satu Mare

17. Bolchis Narcisa - Școala Gimnazială „Petofi Sandor”, Livada

18. Săvianu Sergiu Dorin - Școala Gimnazială Terebești

19. Mone Ana Lavinia - Școala Gimnazială Batarci

20. Orha Marius Valentin – Liceul Tehnologic „George Barițiu”, Livada

21. Timp Rodica Adriana – GPP Nr.9, Satu Mare

22. Palincaș Natalia - Școala Gimnazială Gherța Mică

23. Unc Ioana – GPP Nr.9, Satu Mare

24. Schvarcopf Nicole - Școala Gimnazială Mădăras

25. Ferenczi Anamaria - Școala Gimnazială „Gheorghe Bulgăr”, Sanislău

26. Negrean Adriana Sulfinica - Școala Gimnazială Săuca

27. Belbe Grigore Sorin – Liceul Tehnologic „Anghel Saligny”, Turț

28. Borșe Mariana – GPP Nr.5, Satu Mare

29. Glazer Beatrice – Şcoala Gimnazială „Viorel Sălăgean”, Beltiug

30. Suta Krisztina -  GPP Nr.9, Satu Mare

31. Uzum Mirela – GPP Nr.11, Satu Mare

32. Nilvan (Ieremi) Manuela Ioana – Liceul Tehnologic ,,Petru Cupcea" Supuru de Jos

33. Cimpoieș Roxana Florica – Școala Gimnazială Rătești

 

Vă rugăm să transmiteți acest mesaj tuturor cadrelor didactice.

Vă mulțumim, 
Coordonator curs:
Prof.dr. Nicoleta Gabor

 

Noutăţi